Sol de Janeiro

Sol de Janeiro Cheirosa 40 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 40 Perfume Mist
Vanaf  26,65 Normale prijs  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Beija Flor Body Cream
Sol de Janeiro - Beija Flor Body Cream
Vanaf  45,99
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Copacabana Bronze Glow Oil 75 ml
Sol de Janeiro - Cheirosa 62 Copacabana Bronze Glow Oil - 75 ml
 39,95
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Delcia Drench Body Cream
Vanaf  22,15
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Beija Flor Jet Set
Sol de Janeiro - Beija Flor Jet - Set
 25,00
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Badalada 62 Body Lotion 400 ml
Sol de Janeiro - Badalada 62 Body Lotion - 400 ml
 35,95
Direct leverbaar
-7% Sol de Janeiro Bom Dia Jet Set
Sol de Janeiro - Bom Dia Jet - Set
Speciale prijs  33,35 Normale prijs  35,95
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Bum Bum Body Oil 100 ml
Sol de Janeiro - Bum Bum Body Oil - 100 ml
 59,95
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Bom Dia Bright Body Cream
Sol de Janeiro Bom Dia Bright Body Cream
Vanaf  22,15
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Bum Bum Body Cream
Sol de Janeiro Bum Bum Body Cream
Vanaf  22,15
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Bum Bum Summer Jet Set
Sol de Janeiro - Bum Bum Summer Jet - Set
 30,29
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 48 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 48 Perfume Mist
Vanaf  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 59 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 59 Perfume Mist
Vanaf  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 62 Perfume Mist
Vanaf  26,65 Normale prijs  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 71 Perfume Mist 90 ml
Sol de Janeiro - Cheirosa 71 Perfume Mist - 90 ml
Speciale prijs  26,65 Normale prijs  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 68 Perfume Mist
Vanaf  26,65 Normale prijs  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 76 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 76 Perfume Mist
Vanaf  45,95 Normale prijs  47,49
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 87 Perfume Mist 90 ml
Sol de Janeiro - Cheirosa 87 Perfume Mist - 90 ml
Speciale prijs  26,65 Normale prijs  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Delicia Drench Jet Set
Sol de Janeiro - Delicia Drench Jet - Set
 30,29
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 91 Perfume Mist
Sol de Janeiro - Cheirosa 91 Perfume Mist
Vanaf  27,19
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Rosa Charmosa Dewy Cream
Sol de Janeiro - Rosa Charmosa Dewy Cream
Vanaf  22,15
Direct leverbaar
Sol de Janeiro Cheirosa 62 Rio Sunset Bronze Glow Oil 75 ml
 34,95
Niet op voorraad
Sol de Janeiro Brazilian Kiss Cupuacu Lip Butter 6 gr
 20,95
Niet op voorraad
Sol de Janeiro Bum Bum Body Scrub 220 gr
 44,95
Niet op voorraad

Wat is Sol de Janeiro?

Sol de Janeiro is een Amerikaans-Braziliaans beautymerk dat zich richt op lichaamsverzorging met uitgesproken, tropische geuren. De producten combineren verzorgende ingrediënten, zoals cupuaçuboter, kokosolie en guaranazaad, met langdurige parfumering. Daardoor zijn ze zowel functioneel als zintuiglijk. Het merk is het bekendst geworden door de Bum Bum Body Cream en de Cheirosa-geuren, die inmiddels ook als Perfume Mist verkrijgbaar zijn. De formules zijn doorgaans geschikt voor de droge of normale huid en leggen de nadruk op hydratatie en glans. Sol de Janeiro is geen medisch huidverzorgingslijn en lost huidaandoeningen niet op. Voor aanvullende haarverzorging vind je op Haarshop.nl ook Shampoo en Conditioner van andere merken.

Sol de Janeiro Parfum en Body Mist: geuren voor onderweg

De Cheirosa-geuren zijn het hart van het merk. Elke geur heeft een eigen karakter: Cheirosa 62 Perfume Mist is warm en zoet met noten van pistachio en salted caramel, terwijl Cheirosa 40 Perfume Mist frisser en bloemiger is. Een Body Mist is luchtiger dan een eau de parfum en heeft een kortere houdbaarheid op de huid, gemiddeld twee tot vier uur. Dat maakt het prettig voor dagelijks gebruik of als opfrisser na het sporten. Even spuiten op de polsen, hals of door de lucht heen lopen: zo verspreid je de geur gelijkmatig. Wil je de geur langer laten duren, combineer dan een Perfume Mist met de bijpassende Huidcrème of Huidolie.

Bekijk alle Sol de Janeiro Parfum / Body Mist >

Sol de Janeiro Body Scrub: zachte huid door regelmatige exfoliatie

Een body scrub verwijdert dode huidcellen en zorgt ervoor dat hydraterende producten daarna beter worden opgenomen. De Bum Bum Body Scrub van Sol de Janeiro bevat guaranazaad als schuurmiddel, gecombineerd met cupuaçuboter en kokosolie voor verzachting. Gebruik de scrub één tot twee keer per week onder de douche op vochtige huid, masseer zachtjes in cirkelbewegingen en spoel goed af. Scrub niet te hard en gebruik geen scrub op geïrriteerde of beschadigde huid. Combineer het na het douchen met een Huidcrème of Huidolie voor een soepel resultaat.

Bekijk alle Sol de Janeiro Body Scrub >

Sol de Janeiro Douchegel: wassen met geur

De Brazilian Shower Gel reinigt de huid mild en laat tegelijkertijd de kenmerkende Sol de Janeiro-geur achter. De formule is geschikt voor dagelijks gebruik en is zachter voor de huid dan veel reguliere zeep, doordat er verzachtende ingrediënten aan zijn toegevoegd. De geur klinkt kort na na het douchen, maar is minder intens en langdurig dan een Body Mist of parfum. Gebruik de douchegel als basis en bouw de geur daarna op met een passende crème of mist uit dezelfde geurfamilie.

Bekijk alle Sol de Janeiro Douchegel >

Sol de Janeiro Huidcrème: intensieve hydratatie met geur

De crèmes van Sol de Janeiro zijn rijker van textuur dan een gewone bodylotion en bevatten veel voedende ingrediënten. De Bum Bum Body Cream en de Bom Dia Bright Body Cream zijn de bekendste varianten. De Bom Dia-variant bevat vitamine C en is gericht op een gelijkmatigere huidtint en glans. De Bum Bum-crème is warmer en zoeter van geur en legt de nadruk op hydratatie. Breng de crème aan op de huid vlak na het douchen, als de huid nog licht vochtig is: dan trekt de formule sneller in en blijft de huid langer zacht. Bij een zeer droge huid kun je de crème combineren met de Sol de Janeiro Huidolie.

Bekijk alle Sol de Janeiro Huidcrème >

Sol de Janeiro Huidolie: extra glans en voeding

De huidoliën van Sol de Janeiro, zoals de Cheirosa 62 Copacabana Bronze Glow Oil, zijn bedoeld voor een lichte, glanzende finish op de huid. Ze zijn geschikt voor het gezicht en het lichaam en bevatten lichte reflecterende deeltjes die de huid een gezonde glow geven. Een olie is dunvloeibaar en trekt snel in, maar geeft minder langdurige hydratatie dan een crème. Gebruik de olie als afwerking na een crème, of alleen als je huid al redelijk verzorgd is. Niet aanbrengen op een geïrriteerde of zonverbrande huid.

Bekijk alle Sol de Janeiro Huidolie >

Sol de Janeiro Voordeelsets en Giftsets: proberen of cadeau geven

De sets van Sol de Janeiro, zoals de Bom Dia Jet-Set, de Beija Flor Jet-Set of de Cheirosa Spritz The Season-Set, bevatten meerdere producten in één verpakking. Dat is handig als je het merk wilt leren kennen zonder meteen volle maten te kopen. Als cadeau zijn ze populair door de kleurrijke verpakking en de combinatie van geur en verzorging. Let bij de aankoop op welke geurfamilie in de set zit: niet alle sets combineren dezelfde Cheirosa-geur. Wil je zeker weten dat het samenhangt, controleer dan de geurnotities per product op de productpagina.

Bekijk alle Sol de Janeiro Voordeelsets & Giftsets >

Veelgestelde vragen

Wat is het verschil tussen een Sol de Janeiro Body Mist en een Perfume Mist?
Bij Sol de Janeiro worden de termen Body Mist en Perfume Mist door elkaar gebruikt voor hetzelfde producttype: een licht geurspray op waterbasis. Ze zijn minder geconcentreerd dan een eau de parfum en houden gemiddeld twee tot vier uur aan op de huid.
Hoe gebruik ik Sol de Janeiro producten het beste samen?
Begin met de Douchegel, gebruik daarna de Body Scrub een of twee keer per week, en sluit af met de Huidcrème of Huidolie. Kies producten binnen dezelfde Cheirosa-geurfamilie als je de geur langer wilt laten duren.
Is Sol de Janeiro geschikt voor een gevoelige huid?
De producten bevatten parfum en kunnen gevoelige huid prikkelen. Sol de Janeiro is niet ontwikkeld als hypoallergene lijn. Bij een sterk gevoelige of eczeemgevoelige huid kun je beter eerst een kleine hoeveelheid op een klein stukje huid testen voordat je het volledig gebruikt.
Helpt Sol de Janeiro tegen droge huid of huidproblemen?
De crèmes en oliën hydrateren de huid goed en maken hem zachter, maar Sol de Janeiro is geen medische of therapeutische huidverzorging. Bij aanhoudende huidproblemen zoals eczeem of psoriasis is een dermatoloog de juiste stap.
Welke Sol de Janeiro set is het meest geschikt als cadeautje?
Dat hangt af van de voorkeur van de ontvanger. De Cheirosa Spritz The Season-Set is populair als geurcadeau, terwijl de Bom Dia Jet-Set een goede combinatie biedt van crème en geur. Bekijk op de productpagina welke geurfamilie erin zit, zodat de combinatie klopt.